Navigation


Dovoľte nám, aby sme sa Vám predstavili.

Spoločnosť Istota bývania, s.r.o. vznikla transformáciou spoločnosti Slovenská maklérska spoločnosť, s.r.o., ktorá vykonávala svoju činnosť od roku 1996. Spoločnosť Istota bývania, s.r.o. je v súčasnosti etablovaným subjektom pôsobiacim na trhu nehnuteľnosti v Slovenskej republike.

Predmetom činnosti spoločnosti Istota bývania, s.r.o. sú služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu všetkých typov nehnuteľností v Bratislave a okolí.

Profesionálny tím maklérov s rozsiahlymi skúsenosťami, s príjemným a serióznym prístupom, Vám pomôže úspešne zrealizovať očakávania a potreby spojené s Vašim bývaním. Do našej ponuky zaraďujeme nehnuteľnosti až po obhliadke našimi realitnými maklérmi a po dohodnutí obchodných podmienok s predávajúcim, resp. prenajímateľom. Taktiež kladieme dôraz na osobné stretnutia.

U nás nájdete vždy aktuálnu ponuku nehnuteľností na predaj, kúpu i prenájom. Vašu ponuku, alebo dopyt môžete pridať do našej databázy. Portfólio pravidelne aktualizujeme. Spracovanie ponuky, prezentáciu a bezplatnú inzerciu ponúkame na webovej stránke našej spoločnosti, na internetových serveroch, ale aj na platených webových stránkach a tlačových médiách.

Presvedčte sa, že spolupráca s nami Vám uľahčí postup pri prevode, resp. prenájme nehnuteľnosti a ušetríte si prípadné starosti, ktoré Vám môžu vzniknúť v dôsledku nedostatočného právneho preverenia nehnuteľnosti, chybne napísaných zmlúv, či nezaistenia finančného plnenia. Radi Vám pomôžeme a urobíme všetko pre to, aby sme splnili všetky Vaše očakávania.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.